ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
środa, 19 październik 2016 20:31

Ślubowanie 2016

Napisane przez

Dnia 13 października 2016r. w Zespole Szkół Nr 12 odbyła się akademia z okazji ślubowania uczniów klasy I połączona z Dniem Nauczyciela. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym pt. „Małe czerwone jabłuszko” oraz prezentacją muzyczną „Jesień” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po występach nadszedł czas na uroczyste zaślubiny nowych uczniów. Wszyscy złożyli uczniowskie przyrzeczenia  oraz odśpiewali hymn narodowy. Pasowania dokonała pani dyrektor Elżbieta Pszczoła przyjmując dzieci w poczet braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy oraz upominki. Po tych doniosłych chwilach rozpoczęliśmy obchody Dnia Nauczyciela. Dzieci obdarzyły swoich nauczycieli życzeniami i jabłkami z sentencją na ten wyjątkowy dzień. Końcowa część uroczystości przebiegła w luźnej atmosferze wspólnej zabawy w kalambury, która zintegrowała wszystkich uczestników spotkania.

piątek, 14 październik 2016 10:52

KONCERT NA RZECZ NASZEGO UCZNIA DAMIANA

Napisane przez

                                     Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy ekipę z TVP Białystok, nagrywali materiał do Obiektywu o naszym uczniu. 

       

W niedzielę 16.10.2016 r o godz. 17.00 w sali Aula Magna Pałacu Branickich odbędzie się X Koncert Totus Tuus na którym odbędzie się zbiórka na rzecz naszego ucznia Damiana.

 

Można też w inny sposób wesprzeć szczytną akcję poprzez wpłatę pieniędzy.

Fundacja Zdążyć z pomocą

Bank BPH 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem Damian Jaroszewicz 24758

KRS 24758

 

WIĘCEJ INFORMACJI W OBIEKTYWIE.

http://bialystok.tvp.pl/27324718/ciagla-walka-o-zdrowie-syna 

http://bialystok.tvp.pl/27325907/ciagla-walka-o-zdrowie-syna

czwartek, 13 październik 2016 14:35

Jesień liśćmi malowana

Napisane przez

5 października 2016 r. uczniowie klas i zespołów rewalidacyjno-wychowawczych  oddziałów szkoły w Zaściankach wraz z nauczycielkami przygotowującymi spotkanie zebrali się, aby w ramach spotkania integracyjnego razem dotknąć, opowiedzieć i popatrzeć na kolorową jesień. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Jesień liśćmi malowana”. Każdy uczeń dotykał liście, podrzucał je lub ściskał w dłoni próbując zgnieść. Potem wiele doznań uczniom dały kasztany szczególnie w swej zielonej szacie. Uczniowie niechętnie dłużej trzymali w dłoniach łupinkę kaszana ,dlatego szybko podawano ją sobie wypowiadając w miarę możliwości swoje imię. Twórczym dziełem okazał się wspólny plakat . Uczniowie przyklejali kolejne liście, kolejny elementopowiadając jednocześnie jaka może być i jaką lubią  jesień.

sobota, 01 październik 2016 16:29

Spotkanie z zawodnikami Jagielloni

Napisane przez

30.09.2016 nasi uczniowie (zwłaszcza uczniowie – kibice Jagielonii) oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Baranowickiej w Białymstoku spotkali się z zawodnikami ich ulubionego klubu sportowego. Gościem szczególnym był Marian Kelemen, od lipca tego roku - bramkarz Jagielonii.

Zarówno oczekiwaniu na spotkanie jak i spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Niemal wszyscy ubrani byli w klubowe barwy i z ogromną radością zadawali pytania gościom, przyjmowali autografy i wyśpiewali dopingujące zawodników przyśpiewki licząc na niedzielny sukces swoich zawodników.

sobota, 01 październik 2016 16:25

Dogoterapia w naszej szkole

Napisane przez

Od września rozpoczęliśmy spotkania i pracę z psem, który wabi się, tak jak wygląda, Czarna Ten groźnie wyglądający pies z dużym niepokojem przekracza mury naszej szkoły, jest to dla niego ciągle nowe miejsce, pełne roześmianych i nieraz hałaśliwych uczniów. Nasi uczniowie chętnie pracują z Czarną, witają ją bardzo serdecznie a zabawy na świeżym powietrzu  wszystkim sprawiają wiele radości. Uczniowie chętnie wykonują zadania „dla Czarnej” aby móc ją pogłaskać i nagrodzić smaczkiem. Wszyscy uwielbiają sztuczki, które Czarna wykonuje dla nich po zakończonym zadaniu ucznia.

Strona 43 z 65