WAŻNE ! PRZEDŁUŻENIE KONKURSU O UE

 UWAGA!

II Edycja Międzyszkolnego konkursu plastycznego  " EUROPA DA SIĘ LUBIĆ" została przedłużona. Prace można składać jeszcze do 22 maja 2015r.

Wszystkich biorących udział w konkursie serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 29 maja 2015r. o godzinie 10.00.

Uroczystościom będą towarzyszyły wspaniałe atrakcje, które przygotowali organizatorzy.

                                                                                        DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY

Czytaj dalej...

Dogoterapia w oddziałach

Dnia 7.05.2015r uczniowie naszej szkoły w oddziałach DPS spotkali się z psem Weną. Jest to kolejne spotkanie z dogoterapeutą , któremu jak zwykle towarzyszyły silne emocje. Dzieci za każdym razem żywo reagują na kontakt ze zwierzęciem. Jedni uczniowie podążają za pieskiem a inni zachowują dystans. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość trzymania smyczy, karmienia, głaskania nawet przytulania się do psa. Wena dobrze reagowała na różne reakcje uczniów wprowadzając atmosferę spokoju i zaciekawienia wyzwalając aktywność własną uczniów.

Czytaj dalej...

Piłka nożna 2015

Dnia 06.05.2015 r. na boisku szkolnym Zespołu Szkół Nr 11 w Białymstoku rozegrany został XIII Podlaski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych. W ogólnej klasyfikacji nasza drużyna w składzie: Kacper Szymański, Tomasz Kowalski, Radosław Rogoś, Jakub Szarejko, Bartłomiej Augustynowicz, Kamila Andruszewicz zdobyła IV miejsce.

                                                                                                 Pozdrawiamy zawodników :-)

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 30

Tygodniowo 80

Miesięcznie 394

Razem 89341

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci