Turniej tenisa

Dnia 22.02.2015 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Knyszyńskiej rozegrany został VII Białostocki Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego "Zwyciężyć Siebie". Celem imprezy było upowszechnianie gry w tenisa stołowego, rozwijanie postawy rywalizacji oraz integracja zawodników. Turniej rozgrywany był indywidualnie, grany systemem każdy z każdym. Emocje były niesamowite. Wszyscy oglądali rozgrywki z zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny. Uczeń naszej szkoły Marcin Maksimowicz zdobył II miejsce.

                                                                                                 Gratulujemy!

Dziękujemy organizatorom i do zobaczenia jesienią :-)

Czytaj dalej...

Bal karnawałowy 2015

12.02.2015r - Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle………

Za sprawą pięknej dekoracji wykonanej przez i pod kierunkiem M. Tenderendygórny hol naszej szkoły zmienił się w salę balową. Zjawiskowy jej wygląd wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiła„ Rodzina Flinstonów”.Zaszczycili nas swoją obecnością uczniowie z DPS w Zaściankach oraz uczniowie  z Ośrodka Szkolno – Opekuńczo – Terapeutucznego z cechami Autyzmu w Białymstoku.

Większość uczniów przebrana była w kolorowe stroje. Przy dźwiękach wspaniałej muzyki wszyscy bawili się znakomicie. Zorganizowano szereg konkursów, oraz rozstrzygnięty zostałkonkurs „ Maska Karnawałowa”. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Słodkim poczęstunkiem były pączki – jak przystało na Tłusty Czwartek.

Czytaj dalej...

Ślubowanie

Dnia 22.01.2015 r w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania nowo przybyłych uczniów. Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą muzyczną „Drzewem być” z udziałem zaproszonych gości: rodziców, rodzeństwa, a także dziadków i babć, których święto także uczciliśmy tego dnia. Ślubujący uczniowie zostali uroczyście przyjęci do braci szkolnej przez Panią Dyrektor Elżbietę Pszczołę pasującą każdego nowicjusza dużym ołówkiem. Po wręczeniu dyplomów oraz upominków przyszedł czas na krótką prezentację instrumentalną przygotowaną przez uczniów klas młodszych, a także występ wokalny uczniów: Patrycji Tarasiewicz i Kacpra Szymańskiego, ze szczególną dedykacją w kierunku kochanych babć  i dziadków. Po występie wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki oraz wcześniej upieczone przez siebie ciasteczka. Laurki były wyposażone w wiersze - okazję do wspólnego, rodzinnego czytania w domu. Nasze familijne spotkanie zakończyło się rozmowami przy herbatce i ciasteczku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne przeżycia tego dnia.

Prowadzące imprezę: Alicja Olech i Dorota ZaniewskaJ

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 0

Wczoraj 22

Tygodniowo 0

Miesięcznie 821

Razem 87265

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci