Olimpijka 2015

Dnia 25.02.2015 r. w Zespole Szkół Nr 11 przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku odbyła się V Integracyjna Olimpijka "Wesoło i zdrowo bawimy się na sportowo". W zawodach udział wzięło 9 drużyn, które rywalizowały w następujących konkurencjach: zręcznościowy tor przeszkód, szybkościowy tor przeszkód, siłowy tor przeszkód. W ogólnej klasyfikacji uczniowie z naszej szkoły (Mariusz Szarejko, Kuba Szendomierski, Maksymilian Ostaszewski, Kacper Szymański, Marcin Maksimowicz) zdobyli III miejsce.

                                                                         Gratulujemy!

Czytaj dalej...

Turniej tenisa

Dnia 22.02.2015 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Knyszyńskiej rozegrany został VII Białostocki Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego "Zwyciężyć Siebie". Celem imprezy było upowszechnianie gry w tenisa stołowego, rozwijanie postawy rywalizacji oraz integracja zawodników. Turniej rozgrywany był indywidualnie, grany systemem każdy z każdym. Emocje były niesamowite. Wszyscy oglądali rozgrywki z zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny. Uczeń naszej szkoły Marcin Maksimowicz zdobył II miejsce.

                                                                                                 Gratulujemy!

Dziękujemy organizatorom i do zobaczenia jesienią :-)

Czytaj dalej...

Bal karnawałowy 2015

12.02.2015r - Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle………

Za sprawą pięknej dekoracji wykonanej przez i pod kierunkiem M. Tenderendygórny hol naszej szkoły zmienił się w salę balową. Zjawiskowy jej wygląd wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiła„ Rodzina Flinstonów”.Zaszczycili nas swoją obecnością uczniowie z DPS w Zaściankach oraz uczniowie  z Ośrodka Szkolno – Opekuńczo – Terapeutucznego z cechami Autyzmu w Białymstoku.

Większość uczniów przebrana była w kolorowe stroje. Przy dźwiękach wspaniałej muzyki wszyscy bawili się znakomicie. Zorganizowano szereg konkursów, oraz rozstrzygnięty zostałkonkurs „ Maska Karnawałowa”. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Słodkim poczęstunkiem były pączki – jak przystało na Tłusty Czwartek.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 30

Tygodniowo 80

Miesięcznie 394

Razem 89341

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci