ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
czwartek, 21 styczeń 2016 18:30

Lubię moją szkołę:)

Napisane przez

Nasze pierwsze doświadczenie z nagrywaniem. 

wtorek, 19 styczeń 2016 12:55

Eko - lekcja

Napisane przez

   W środę, 9.12.2015r. uczniowie wzięli udział w lekcji ekologicznej pt. „Segreguje i ograniczam ilość produkowanych odpadów”, prowadzonej przez pracownika przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowo – Produkcyjnego „LECH” w Białymstoku.

   Celem zajęć było przybliżenie zagrożeń środowiska przyrodniczego płynących ze strony człowieka i sposobów przeciwdziałania nim, wzbogacanie wiedzy dotyczące nowego systemu gospodarki odpadami w naszym mieście oraz uświadomienie uczestnikom ścisłego związku pomiędzy stanem przyrody w najbliższym otoczeniu a ich stylem życia na co dzień.Uczniowie obejrzeli filmy dotyczące segregacji odpadów, sposobów, przetwarzania oraz ograniczania ich ilości a także uczyli się segregacji w sposób praktyczny posługując się krążkami – z piktogramami. Wypełniali zadania w kartach pracy, rozwiązywali łamigłówki i rebusy. Na zakończeniu zajęć otrzymali eko prezenty

niedziela, 27 grudzień 2015 16:21

Książnica Podlaska

Napisane przez

Dnia 26.11.2015r. w ramach realizowanego projektu edukacyjnego „Książki naszych marzeń” odwiedziliśmy Książnicę Podlaską Filię nr 6 przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. Podczas spotkania mieliśmy okazję obejrzeć ciekawe książki o tematyce świątecznej, a także wykonać tradycyjne ozdoby na choinkę- łańcuchy i bombki w stylu Eko. Dowiedzieliśmy się też w jaki sposób można wypożyczyć książkę do domu. Duże zainteresowanie wśród uczniów wzbudziły pozycje książek dźwiękowych oraz tych w dużym formacie.

Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za przygotowanie tak ciekawego spotkania.

niedziela, 27 grudzień 2015 16:17

Tydzień dobrych uczynków

Napisane przez

18.12.2015 spotkaliśmy przy choince w holu szkolnym i uroczyście udekorowaliśmy ją przygotowanymi serduszkami kończąc akcję szkolną Tydzień Dobrych Uczynków.

Dziękujemy serdecznie wszystkim wychowawcom, uczniom i całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i przygotowanie dla każdego ucznia serduszka oraz zapisanie dobrych uczynków zbieranych przez cały tydzień.

Szczególne serdeczności składamy na ręce Pani Aliny Wysockiej, pomysłodawczyni i „dobrego ducha” tegorocznejakcji Tydzień Dobrych Uczynków.

Szkolne Koło PCK

Piękne serca

wtorek, 15 grudzień 2015 15:32

Malowanie pierników

Napisane przez

"Malowanie" pierników - słodka zabawa:)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z zajęć.

Strona 50 z 65