ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
czwartek, 24 wrzesień 2020 19:29

UROCZYSTE OTWARCIE INTEGRACYJNEGO PLACU ZABAW

Napisane przez

10 września 2020 r. nastąpiło oficjalne otwarcie nowego placu zabaw. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali : wizytator Podlaskiego Kuratorium Oświaty P. Beata Wielgat, Dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych  w Białymstoku wraz z uczennicą , przewodnicząca Rady Rodziców, przedstawiciel Fundacji Drzewo i Jutro – główny darczyńca , przedstawiciel Firmy Saternus- wykonała placu zabaw. Zapraszamy na chwilę wspomnień.

poniedziałek, 21 wrzesień 2020 20:08

Ogłoszenie - zbiórka elektrośmieci

Napisane przez
Drodzy rodzice do dnia 15.10.2020r. w naszej szkole organizowana jest zbiórka elektro-śmieci.  Zużyty sprzęt elektryczny proszę składać do skrzyni znajdującej się pod budynkiem gospodarczym naszej szkoły.  Dziękujemy!
środa, 16 wrzesień 2020 17:45

Pożegnanie Dominiki Chomickiej

Napisane przez

pdc

poniedziałek, 07 wrzesień 2020 19:04

Medale "Diligentiae"

Napisane przez

Dnia 2 września 2020 r. uczeń Kuba Szendomierski wraz z wychowawczynią panią Mariolą Zwolińską otrzymali z rąk Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego medale i dyplomy "Diligentiae". Gratulujemy!

piątek, 04 wrzesień 2020 20:40

Zaczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 !

Napisane przez

W tym roku 1 września i inauguracja nowego roku szkolnego wyglądały w naszej szkole inaczej niż zwykle. Nie było uroczystego apelu z uwagi na panujące obostrzenia. Odbyły się jedynie spotkania z panią dyrektor szkoły i wychowawcami naszych najmłodszych klas. 2 września pełni entuzjazmu spotkaliśmy się w szkole i rozpoczęliśmy zajęcia stacjonarne. Było to niewątpliwie wielkie przeżycie dla całej społeczności szkolnej po tak długiej przerwie. Wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa, wszyscy się do nich przyzwyczajamy. Dbajmy o siebie nawzajem, przestrzegając ich,wszystko to w trosce o nasze zdrowie. Serdecznie powitaliśmy wszystkich uczniów, a w szczególności tych, którzy pierwszy raz rozpoczynają naukę w naszej szkole. Wielką niespodzianką dla wszystkich okazał się nowy, piękny plac zabaw. Zabawa na nim dostarczy wiele radości… :-)Ten rok szkolny z pewnością będzie wyjątkowy, pełen nowych wyzwań i zadań do zrealizowania, powodzenia!

Zapraszamy do krótkiej fotogalerii z pierwszego tygodnia nauki i zabawy w szkole :-)

Strona 6 z 71