ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
środa, 02 październik 2019 22:14

Wizyta w sadzie

Napisane przez

Wizyty w sadzie przeszły już do tradycji wczesnojesiennych wycieczek w naszej szkole. 27 września, po raz kolejny odwiedziliśmy zaprzyjaźniony sad w Fastach. Na miejscu czekała na nas Pani Ania z ciepłym powitaniem. Dzieci z zapałem zabrały się do zbiorów jabłek. Był czas na degustację przepysznych i zdrowych owoców, a po pracy chwile przy ognisku z kiełbaskami.

25 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym „ Komisariat Młodego Policjanta”. W Sali mieściły się kąciki tematyczne: ogólno policyjny, ruchu drogowego i kryminalistyczny. Funkcjonariuszka opowiedziała uczniom o pracy w policji, przeprowadziła krótki test ze znajomości podstawowych zasad w ruchu drogowym. Wypadliśmy świetnie.

wtorek, 01 październik 2019 23:27

,,Elektrograty za kwiaty "

Napisane przez

Dnia 19-20.09.2019r. została zorganizowana w Castorama zbiórka sprzętu elektrycznego w ramach akcji ,,Elektrograty za kwiaty ". Za przyniesiony sprzęt elektryczny można było otrzymać wrzosy. Nasi wolontariusze, pracownicy szkoły i rodzice włączyli się w tę akcję. Dziękujemy wszystkim, nasz plac szkolny nabrał jesiennych barw.

Dnia 24.09.2019 r. nasza placówka była organizatorem VIII Międzyszkolnych Zawodów Sportowych "Biegać każdy może". Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Pani Dyrektor Dorota Rodziewicz, życząc zawodnikom zdrowej rywalizacji sportowej oraz wspaniałej zabawy.

Głównym celem zawodów było upowszechnianie aktywności ruchowej wśród uczniów, prezentacja umiejętności i sprawności ruchowej, kształtowanie pożądanych postaw w działaniu indywidualnym i zespołowym, nawiązywanie przyjaźni. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach drużynowych (bieg zespołowy z jednego startu, toczenie dużej gumowej piłki po prostej, wyścig w workach, bieg z pokonywaniem przeszkód, zbieranie małych piłek umieszczonych w kole) oraz biegach indywidualnych.

KONKURENCJE DRUŻYNOWE
- ZS Nr 46 I m-ce
- ZPSW II m-ce
- SP 35 przy DPS III m-ce

INDYWIDUALNE BIEGI 50 m
- Katarzyna Koc II m-ce
- Kacper Danilczuk III m-ce

INDYWIDUALNE BIEGI 100 m
- Magdalena Gołaszewska III m-ce

INDYWIDUALNE BIEGI 200 m
- Kacper Szymański I m-ce
- Eset Khabibulaewa III m-ce

Zainspirowani hasłem tegorocznej edycji, wyposażeni w kolorowe worki do segregacji i rękawice ochronne oraz mając zachowane w pamięci zasady bezpieczeństwa ,wyruszyliśmy w piątek, 20.09. 2019r. w teren. Sprzątaliśmy okolice ulicy Krakowskiej i las przyległy do posesji Domu Pomocy Społecznej przy ul. Baranowickiej 203.

Strona 6 z 59