ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
sobota, 12 grudzień 2015 19:53

Świąteczne pocztówki

Napisane przez

We czwartek 10.12.2015  w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Świąteczna pocztówka”.

Dzieci i młodzież naszej szkoły z pomocą wolontariuszy ze Szkoły Policealnej nr 1 Ochrony Zdrowia  wykonały wspaniałe świąteczne pocztówki, które zostały zaprezentowane na wspólnej wystawie.

sobota, 12 grudzień 2015 16:09

Tydzień dobrych uczynków

Napisane przez

Dobre uczynki na choinkę – Tydzień Dobrych Uczynków

 

 

14.12.2015 – 18.12.2015

Rozpoczynamy akcję szkolną Tydzień Dobrych Uczynków. Prosimy wychowawców klas o przygotowanie dla każdego ucznia serduszka na choinkę, w którym to zapisane będą dobre uczynki zbierane przez cały tydzień J Prosimy o włączenie w akcję rodziców, by przekazali informację o dobrych uczynkach swoich dzieci spełnianych w domu J

18.12.2015 Spotkanie przy choince w holu szkolnym i uroczyste dekorowanie jej przygotowanymi serduszkami

Szkolne Koło PCK

czwartek, 10 grudzień 2015 14:41

Mikołajkowy bowling

Napisane przez

Dnia 08.12.2015 r. na Kręgielni „u Padre” przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku odbył się Mikołajkowy Integracyjny Turniej w Bowlingu. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Waldemara Kilkolskiego. Turniej rozgrywany był w grupach mieszanych. Emocji było wiele, wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zawodnicy ZS Nr 12:

- Shabinam Edilova

- Kacper Szymańsi

- Marcin Maksimowicz

- Tomasz Kowalski

                                 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

czwartek, 10 grudzień 2015 14:33

Mikołajkowy tenis

Napisane przez

Dnia 06.12.2015 r. Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku był organizatorem  I Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego "Otwarte Serca".

          Emocje były niesamowite. Wszyscy oglądali rozgrywki z zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny. Z naszej szkoły w zawodach wziął udział uczeń Marcin Maksimowicz, który nagrodzony został pamiątkowym medalem.

W końcowej fazie zawodów umiejętności gry w tenisa stołowego mieli okazję sprawdzić trenerzy, opiekunowie oraz rodzice. W kategorii kobiet I miejsce zdobyła p. Edyta Zajkowska.

                                               Pozdrawiamy organizatorów i do zobaczenia w Nowym Roku!

      

wtorek, 08 grudzień 2015 19:59

Mikołajki w DPS

Napisane przez

2 grudnia 2015r był w naszej szkole przy Domu Pomocy Społecznej, dniem radości i niespodzianek, ponieważ przybył wyjątkowy gość z dalekiej krainy - Mikołaj. Podczas uroczystości wykorzystana została metoda audiowizualna, która niewątpliwie zaciekawiła uczniów oraz urozmaiciła przebieg spotkania. Przybliżona została postać Świętego Mikołaja, który zasłynął z obdarowywania ludzi. Następnie rozpoczęły się Mikołajkowe zgadywanki oraz zabawy.  

Mikołajki w naszej szkole upłynęły w ciepłej i radosnej atmosferze, a Mikołaj, jak co roku, dotarł z workami pełnymi prezentów.

Strona 51 z 65