ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
wtorek, 22 wrzesień 2015 13:12

Kajaki 2015

Napisane przez

     Dnia 21.09.2015 r. w Ośrodku Sportów Wodnych "Dojlidy" przy ul. Plażowej w Białymstoku odbyły się IV Profilaktyczno – Integracyjne Regaty w Kajakarstwie. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. W. Kikolskiego w Białymstoku.

       Z naszej szkoły w zawodach udział wzięło dwóch zawodników:

1. Kacper Szymański

- dystans 100 m K1 (kajak jednoosobowy) II miejsce

- dystans 100 m K2 (kajak dwuosobowy)   II miejsce

2. Marcin Maksimowicz

- dystans 100 m K1 (kajak jednoosobowy) III miejsce

- dystans 100 m K2 (kajak dwuosobowy) II miejsce

                                                                                                     Gratulujemy !!!

wtorek, 15 wrzesień 2015 13:12

Wspomnienia z półkolonii

Napisane przez

      W okresie 13-24.07.2015 r. w Zespole Szkół Nr 12 odbyły się półkolonie letnie "Wakacje   w ogrodzie". W codziennym planie dnia ujęte były zajęcia polisensoryczne, elementy hortiterapii w ogrodzie szkolnym, gry i zabawy rekreacyjne na świeżym powietrzu, zabawy muzyczno – ruchowe, warsztaty plastyczne, zajęcia relaksacyjne. Zorganizowano wyjścia do Jaskini Solnej "Skarbek", białostockiego zoo, spacer do pobliskiego Parku Planty oraz Rynek Kościuszki. Kilkakrotnie przeprowadzone zostały zajęcia z dogoterapii (terapia z udziałem psa).

                                                                    Pozdrawiamy uczestników półkolonii :-)

środa, 02 wrzesień 2015 07:43

Wspomnienie z turnusu

Napisane przez

W dniach 30.05.2015- 13.06.2015 uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w turnusie rehabilitacyjnym nad morzem dofinansowywanym ze środków PFRON. W tym roku szkolnym, został zorganizowany w Ośrodku Wczasowym „Feniks”w Jastrzębiej Górze. Uczestniczyło w nim wyjeździe 20 osób.

Wszyscy uczestnicy turnusu korzystali z oferty zabiegów rehabilitacyjnych wyznaczonych przez lekarza: masażu, mat masujących, magnetoterapii, inhalacji i innych.

Brali udział w dyskotekach, ognisku z kiełbaskami, prezentowali swoje umiejętności wokalne w czasie karaoke, a także oglądali występ Gawędziarza Kaszubskiego. Jednorazowo zorganizowane było wejście do Parku Wodnego,  w którym była okazja nie tylko popływać, ale skorzystać z innych atrakcji, np. zjeżdżalni Anakondy, rwącej rzeki, jacuzzi i sauny. Uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Fokarium na Helu, płynęli statkiem Ocean po morzu Bałtyckim, a w Gdyni zwiedzili port morski. Zachwycił on wszystkich swoim klimatem  i różnorodnością statków stojących przy brzegu. W tym dniu pojechali również do ZOO w Gdańsku. Atrakcją tego Zoo była niewątpliwie „Kolejka Retro”. Jest to pojazd, którym wszyscy mogli bez trudu odbyć wycieczkę po Ogrodzie, podziwiając jego najpiękniejsze zakątki, zamieszkałe przez wiele egzotycznych gatunków zwierząt.

Dwutygodniowy pobyt na turnusie dla naszych uczniów i opiekunów minął bardzo szybko i aktywnie.

Bardzo ważną rzeczą w czasie tego wyjazdu była również niezwykła integracja rodziców, ich wzajemna pomoc i wspieranie, dzielenie się swoimi radościami i smutkami oraz czynny udział w zabawach, spacerach brzegiem morza, wycieczkach i plażowaniu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego turnusu za ten wspólny czas przebywania razem, za zrozumienie i życzliwość.

                                                                 

                                                                              

                                                                          

poniedziałek, 15 czerwiec 2015 11:56

FESTYN RODZINNY

Napisane przez

  Było wesoło, pogoda wymarzona i wizyta gości. Na zdjęciach widać jak u nas jest fajnie:) zapraszamy.

 

 

wtorek, 09 czerwiec 2015 20:28

Dzień Europejski w naszej szkole

Napisane przez

Dnia 29 maja 2015 r. w ogrodzie szkolnym naszej szkoły odbył się Dzień Europejski. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie zainteresowania państwami członkowskimi Unii Europejskiej oraz integracja, poprzez wspólną zabawę, uczniów Zespołu Szkół Nr 12 w Białymstoku z uczniami z innych szkół – laureatami Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Europa da się lubić”, którzy licznie przybyli wraz z rodzicami oraz opiekunami.

            Podczas uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas Pani Katarzyna Todorczuk Radna Miasta Białegostoku oraz Pan Łukasz Nikitiuk z Punktu Informacji Europejskiej „Europe Direct” w Białymstoku.W programie uroczystości znalazły się między innymi – występ artystyczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły - „Bałkańskie rytmy”, „Quiz europejski” z udziałem poszczególnych klas, uroczyste wręczenie nagród oraz lekcja europejska.

            W ramach Dnia Europejskiego po raz kolejny został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat o Unii Europejskiej „Europa da się lubić”. Na laureatów konkursu czekały nagrody ufundowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” w Białymstoku.

To dzięki ich hojności na twarzach uczniów zagościły uśmiechy.

            

 

DZIĘKUJEMY !

           

         Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia

Strona 64 z 72