ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
piątek, 10 październik 2014 00:59

Podziekowania

Napisane przez

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste –„dziękujemy”- zawiera wszystko co chcemy wyrazić!...

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie Fundacji Rosa za przekazanie dwóch magnetycznych tablic sucho- ścieralnych. Dar ten sprawił wielką radość naszym podopiecznym.

 

PODZIĘKOWANIE MŁODEJ PARZE
za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie nowożeńcom za przekazanie materiałów plastycznych uczniom naszej szkoły.

wtorek, 23 wrzesień 2014 01:01

Otrzymaliśmy wsparcie od firmy Yogoland z Białegostoku

Napisane przez

Wciąż trwa akcja zbierania plastikowych nakrętek. Dzięki niej zostanie zakupione nowe oprogramowanie DIGI TRACK do prowadzenia zajęć z terapii EEG Biofeedback. W sierpniu 2014r. otrzymaliśmy od firmy Yogoland plastikowe nakrętki, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Dziękujemy również wszystkim osobom, które wspomagają nas w tej akcji, a szczególnie Pani Agnieszce Sajewicz – mamie naszego ucznia, która zainicjowała to wspaniałe przedsięwzięcie.

poniedziałek, 15 wrzesień 2014 01:02

BPH S.A. Naszym Uczniom

Napisane przez

W dniu 08.09.2014 r. w świetlicy szkolnej ZS Nr 12 przyjęliśmy szczególnych gości. Byli to przedstawiciele Banku BPH S A oddział w Białymstoku Pan dyrektor Marek Sokołowski oraz Pani Marta Chwiećko. W ramach prowadzonej przez bank charytatywnej akcji „Witaj szkoło” przekazali naszym uczniom pomoce dydaktyczne w formie wyprawek szkolnych. Nasi uczniowie w podziękowaniu za tak miły gest zaprezentowali przybyłym gościom montaż muzyczno-instrumentalny, wręczyli podziękowanie oraz upominki.

Strona 65 z 65