ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
sobota, 27 luty 2021 22:42

Szkolny Konkurs Walentynkowy 2021

Napisane przez

skw2021

czwartek, 25 luty 2021 16:00

Dokarmiamy ptaki zimą

Napisane przez

Zimą pamiętamy o dokarmianiu zwierząt. Zima, to trudny czas dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Chętnie uczestniczymy w akcji ich dokarmiania, pomagając im w ten sposób przetrwać zimę. Na terenie DPS powstał nowy karmnik, a osobą odpowiedzialną za systematyczne wsypywanie pokarmu został wychowanek ORW Kamil. Wywiązuje się z tego obowiązku sumiennie.

Kolejny etap realizacji projektu edukacyjnego pt. „Wielozmysłowe cztery pory roku” przyniósł wiele nowych doświadczeń i radości. Obfitująca w liczne zjawiska przyrodnicze zima, zainspirowała uczniów do aktywnych spotkań na świeżym powietrzu i służyła ekspresji plastycznej.

piątek, 05 luty 2021 22:40

HEJ KOLEDZY, KOLEŻANKI RUSZAJCIE NA SANKI

Napisane przez
Jesteśmy fanami koni, alpak oraz zimowych zabaw więc nie mogło nas zabraknąć w niezwykle przyjaznym miejscu jakim jest stadnina koni KRES w Jurowcach.
5 lutego 2021 r. kolejna grupa naszych uczniów wybrała się na sanki, aby w pełni skorzystać z uroków zimy. Mnóstwo śniegu, zabaw, ruchu i radości towarzyszyło nam podczas wycieczki. Mieszkające w stadninie alpaki z zapałem zjadały przygotowane przez uczniów marchewki.
Ruch na świeżym powietrzu i kontakt z przyrodą i zwierzętami nastroiły wszystkich pozytywą energią czego wszystkim czytającym ten artykuł życzymy.
czwartek, 04 luty 2021 20:02

Zimowa wycieczka :-)

Napisane przez

Dnia 3 lutego 2021 r. odbyliśmy wycieczkę do naszej zaprzyjaźnionej stadniny koni. Na wyprawę udaliśmy się naszym nowym szkolnym busem. W programie wyjazdu były zabawy na śniegu i kontakt z alpakami. Wycieczka dostarczyła wiele radości...zima w tym roku jest piękna! :-) Zapraszamy do galerii zdjęć :-)

Strona 2 z 71