ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
czwartek, 09 kwiecień 2020 19:27

Życzenia Wielkanocne

Napisane przez

swieta 2020

piątek, 13 marzec 2020 08:47

Zawieszenie zajęć

Napisane przez

Drodzy Rodzice! 

Zapraszamy do zakładki NAUCZANIE ZDALNE 

Będziemy tam sukcesywnie zamieszczać przydatne materiały do edukcji domowej.

Mamy nadzieję, że spodobają się Wam i Uczniom. 

Wszystkim życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie 

zdalne

 

środa, 26 luty 2020 22:56

Bal Karnawałowy

Napisane przez

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykały księżniczki, kotki, żabki widziano też Batmana, czarownicę i wiele innych postaci z bajek. W czwartek 20 lutego zorganizowano w naszej szkole doroczny bal karnawałowy. W tym dniu stołówka zamieniła się w kolorową salę balową. Prowadzenie balu powierzono Pani Edycie Ożarowskiej, Panu Marcinowi Surmacewiczowi oraz Panu Jerzemu Kruszewskiemu, który zapewnił oprawę muzyczną oraz fotografował przebieg całej imprezy. Przy dźwiękach skocznej muzyki
i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami i innymi pracownikami. Były, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez prowadzących. Nie obyło się bez pokazu karnawałowej mody- wszyscy zaprezentowali się w swoich przebraniach przechadzając się po czerwonym dywanie. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, dlatego przy okazji tłustego czwartku wszyscy posilili się pysznymi pączkami. Podczas balu został rozstrzygnięty Międzyszkolny konkurs plastyczny na maskę karnawałową. Zwycięskie prace mogliśmy podziwiać dzięki przygotowanej wystawie. Ten dzień na długo zostanie w naszych wspomnieniach. Następne takie spotkanie za rok.

środa, 26 luty 2020 22:25

Walentynki

Napisane przez

14 lutego w naszej świetlicy obchodziliśmy Walentynki. Każdy mógł przekazać swojej sympatii kartkę z miłym słowem i wrzucić ją do walentynkowej poczty. Radości było co nie miara podczas uroczystego otwarcia skrzynki przepełnionej listami. Każdy został obdarowany walentynką, a oprócz tego degustowaliśmy pyszne piernikowe serduszka przygotowane przez uczniów podczas zajęć w świetlicy. Przestawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

wtorek, 25 luty 2020 13:38

Wycieczka na wystawę ROBOPARK

Napisane przez

18 lutego grupa naszych podopiecznych miała możliwość obejrzenia międzynarodowej, interaktywnej wystawy robotów zorganizowanej w ROBOPARK w Galerii Alfa. Podczas tej wycieczki uczniowie oglądali różnorodne modele robotów, ale również pobawili się z nimi, rozmawiali. Wysłuchaliśmy koncertu robotów i podziwialiśmy ich taneczne popisy. Zarówno uczniom jak i opiekunom towarzyszyły niesamowite emocje podczas obcowania
z wynalazkami techniki. Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i możliwość bezpłatnego skorzystania z oferowanych atrakcji. Przestawiamy fotorelację z tego wydarzenia. E.O.

Strona 13 z 72