ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
poniedziałek, 15 wrzesień 2014 01:02

BPH S.A. Naszym Uczniom

Napisane przez Katarzyna Siemienowicz

W dniu 08.09.2014 r. w świetlicy szkolnej ZS Nr 12 przyjęliśmy szczególnych gości. Byli to przedstawiciele Banku BPH S A oddział w Białymstoku Pan dyrektor Marek Sokołowski oraz Pani Marta Chwiećko. W ramach prowadzonej przez bank charytatywnej akcji „Witaj szkoło” przekazali naszym uczniom pomoce dydaktyczne w formie wyprawek szkolnych. Nasi uczniowie w podziękowaniu za tak miły gest zaprezentowali przybyłym gościom montaż muzyczno-instrumentalny, wręczyli podziękowanie oraz upominki.