ŚWIĘTO SZKOŁY

  • 18 październik 2018 |
  • Napisane przez  Alicja Olech
  • wielkość czcionki
  • Galeria

Jest taki dzień, w którym szczególnie doświadczamy wspólnej więzi. Każdy kto codziennie wkracza w progi naszej szkoły: uczeń, rodzic, nauczyciel i każdy pracownik naszej szkoły tego dnia mógł poczuć, że jesteśmy jedną społecznością, której główny cel to wspieranie rozwoju dziecka. Mowa o ŚWIĘCIE SZKOŁY- podwójnej uroczystości obejmującej obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz ślubowanie nowoprzybyłych uczniów.

12 października 2018r. Pani Dyrektor uroczyście wprowadziła w progi szkolne nowych żaków: Kacpra i Andrzeja, którzy wraz z rodzicami złożyli przyrzeczenia uczniowskie. Po ceremonii ślubowania wszyscy obejrzeliśmy prezentację multimedialną pt. ”Pierwsze kroki w szkole Andrzeja i Kacpra”.

Podczas akademii Pani Dyrektor wręczyła również nagrody Dyrektora dla pracowników szkoły. Po części oficjalnej naszych obchodów czekała na nauczycieli miła artystyczna niespodzianka- skecz pt. „Moja pani jest najlepsza” w wykonaniu rodziców, a także upominki oraz życzenia, które wywołały uśmiech na niejednej twarzy belfraJ Dziękujemy Wam drodzy rodzice za zaangażowanie i włożoną pracę… oraz tort!

Na zakończenie chciałabym zacytować fragment ze skeczu, który może być dewizą każdego nauczyciela: „Nie tylko z książek płynie dobra nauka, z serca nauczać to jest wielka sztuka.!

Powrót na górę

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 18

Wczoraj 18

Tygodniowo 78

Miesięcznie 418

Razem 88712

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci