ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
środa, 08 czerwiec 2022 00:42

Foto-video-relacja z Integracyjnego Festynu Rodzinnego

Napisane przez Organizatorzy
4 czerwca w naszej szkole odbył się Integracyjny Festyn Rodzinny „Na Zdrowie”. Celem imprezy była integracja rodziców ze środowiskiem szkolnym, integracja rodzin ukraińskich z środowiskiem lokalnym, zachęcanie do zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej, zintegrowanie rodziców , dzieci i młodzieży oraz włączenie wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. Tradycyjnie w imprezie wzięli udział również absolwenci naszej szkoły. Dla wszystkich przewidziane były liczne atrakcje, które w tym roku utrzymane były w stylu country. Przygotowano: stoisko plastyczne i sensoplastyczne, malowanie twarzy, kolorowe i śmieszne fryzury, stoisko z balonami, zabawy z chustą animacyjną. Dla dzieci przewidziano zawody sportowe, dyskotekę. Wielką atrakcją był pokaz iluzji i spotkanie z Klaunem. Jak zawsze przygotowaliśmy dla wszystkich przekąski z grilla, słodki poczęstunek. W tym roku jednak promowaliśmy głównie zdrowe produkty spożywcze. Zachęcaliśmy do spożywania owoców i warzyw pod różną postacią.  Jak zawsze dopisała nam pogoda. Impreza była udana. Zapraszamy za rok.
 

Bardzo Udany Integracyjny Festyn Rodzinny - 04.06.2022r.

w obiektywach J. Kruszewskiegojk i A. Noskowicza an


ifr3 <--- KLIK


ifr2 <--- KLIK