ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
sobota, 25 czerwiec 2022 16:09

Zakończenie Roku szkolnego 2021-2022

Napisane przez Karolina Targońska

Dnia 24 czerwca 2022r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.Był to szczególny dzień dla absolwentów szkoły podstawowej, którą ukończyli: Michał Jańczuk, Dominik Korolczuk i Magdalena Wisko. Z naszymi uczniami spotkamy się w wrześniu w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym. Podczas uroczystości pożegnaliśmy Damiana Jaroszewicza, który po 17 latach ukończył edukacje w naszej placówce. W tym dniu, rozstały się z nami Pani Małgorzata Szkiłądz i Pani Mariola Zwolińska. Z okazji przejścia na emeryturę , życzymy Panią dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności na nowym etapie życia. Dziękujemy naszym uczniom i Radzie Rodziców za moc wspaniałych życzeń. Życzymy wszystkim wesołych, bezpiecznych wakacji! Widzimy się 1 września. Do zobaczenia .J

zapraszamy do Galerii ...