ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
poniedziałek, 14 marzec 2022 19:26

Udział w konkursie PHO3NIXACTIVESCHOOL

Napisane przez

Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Białymstoku przystąpił do największego konkursu sportowego pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego PHO3NIXACTIVESCHOOL. Pierwszą z podjętych inicjatyw jest wykonanie przez naszych uczniów prac plastycznych „Sportowe marzenia”.

Więcej szczegółów wkrótce!

Koordynatorzy: E. Jabłonowska, A. Polubicka

czwartek, 10 marzec 2022 20:59

TRENING Z KIJKAMI NORDIC WALKING

Napisane przez

Dnia 10.03.2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Czarnej Białostockiej nad Zalew Czapielówka, położony w Puszczy Knyszyńskiej.

     Wyprawa miała na celu trening z kijkami nordic walking wokół linii brzegowej zalewu i lasów. Nordic Walking to popularna forma rekreacji i aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia korzystnie wpływają na układ krążenia i równowagi, poprawiają ogólną kondycję, odciążają kręgosłup i stawy, wzmacniają mięśnie, prowadzą do stopniowej utraty kalorii oraz zwiększają wydolność tlenową organizmu. Dzięki treningom nordic walking nie męczymy się szybko, mamy więcej siły i energii.

czwartek, 03 marzec 2022 21:01

Wyjście do Jumper Park Trampolin

Napisane przez

     Dnia 03.03.22 r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wyjściu do Jumper Park Trampolin w Białymstoku.

   Aktywność fizyczna dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Po zapoznaniu się z zasadami obowiązującymi w parku oraz rozgrzewce uczniowie korzystali z wielu atrakcji, m.in. trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, ścieżek akrobatycznych, ścianek wspinaczkowych.

     Wyjście miało na celu wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem oraz uświadomienie podopiecznym, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa ale również doskonała gimnastyka dla mięśni, szczególnie nóg.

poniedziałek, 28 luty 2022 22:07

#Białystok Solidarny z Ukrainą

Napisane przez

Miejsce zbiórki : Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych, Białystok ul Krakowska 19

Godziny zbiórki: od poniedziałku do piątku, godz. 10-19

       Ważne !!!    

NIE ZBIERAMY ODZIEŻY, ZABAWEK

ZBIERAMY!!!

NOWE KOCE,  ŚPIWORY,  KARIMATY  LATARKI    POWERBANKI     OPASKI UCISKOWE   ŚRODKI OPATRUNKOWE I MEDYCZNE   Szczególnie potrzebne: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, bandaże elastyczne, sól fizjologiczna, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, woda utleniona lub oktanisept, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe (w tabletkach, czopkach i syropach), węgiel, witamina d,c, cynk, witamina, tabletki do ssania od bólu gardła spray do nosa od kataru, maść bepanten, altacet, fastum, tribiotyk, rywanol.

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA   Szczególnie potrzebne:dania i zupki ekspresowe/typu instant do zalewania wrzątkiem, batony energetyczne, słodycze typu czekolady batony, kisiele/budynie typu gorący kubek, konserwy/puszki/słoiki z gotowymi daniami typu bigos, fasolka po bretońsku, kapuśniak z kiełbaską, grochówka żołnierska, pulpety w sosie, flaki

suche produkty: cukier, kasze, makarony, maki, kawa, woda, herbata, oleje.  

ŚRODKI HIGIENICZNO-CHEMICZNE pampersy dla dorosłych, podpaski, pieluchy, szampony, żele i mydła, papier toaletowy, środki piorące, chusteczki nawilżone dezynfekcyjne.

           ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI     kaszki, mleko, soczki, dania gotowe słoiczkowe, chrupki do mleka.

czwartek, 17 luty 2022 22:30

Kulinarna odsłona klasy 8

Napisane przez

Kolejna kulinarna odsłona Kl. 8 DPS. Własne frytki smakowały najlepiej ? https://photos.app.goo.gl/BNXFi294kCa6Atds6

Strona 7 z 87