Działania zrealizowane w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

  • Świetlicowy kącik przyrodniczy

               We wrześniu, na początku roku szkolnego w świetlicy szkolnej powstał świetlicowy kącik przyrodniczy. W jego tworzeniu brała udział cała społeczność szkolna, a w szczególności wychowankowie oraz wychowawcy świetlicy p. Kasia oraz p. Justyna. Na szkolnym holu można było podziwiać wyeksponowane dary jesieni przyniesione przez uczniów oraz ich rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły.

  • Wycieczka na Cmentarz Wojskowy w Białymstoku

              4 listopada wybraliśmy się na Cmentarz Wojskowy. Uczniowie zapalili na grobach poległych żołnierzy samodzielnie wykonane znicze. Celem tej akcji było kultywowanie obchodów Święta Zmarłych oraz obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.

  • Mikołajki w świetlicy szkolnej

               5 grudnia był w naszej szkole dniem radości i niespodzianek, ponieważ miał do nas przybyć wyjątkowy gość z dalekiej krainy - Mikołaj. Za główne cele uroczystości obrano podtrzymywanie tradycji Mikołajkowych, integracja środowiska szkolnego z rodzinnym, a także pobudzanie wyobraźni i kreatywności.  Szkoła w tym dniu wyglądała bardzo pięknie, na holu pojawiła się choinka oraz ekspozycja portretów Mikołaja, wykonanych przez uczniów. Wszystkie prace były niezwykle oryginalne i twórcze.

  • Warsztaty plastyczne w świetlicy szkolnej „Świąteczne ozdoby”.

Dnia 12 grudnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach plastycznych pt. „Świąteczne ozdoby”. Pod kierunkiem nauczycieli powstały piękne ozdoby, które zostały wyeksponowane w szatni szkolnej. Celem warsztatów było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz rozwijanie umiejętności i zamiłowań plastycznych.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 16

Wczoraj 28

Tygodniowo 16

Miesięcznie 198

Razem 82907

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci