100- lecie Odzyskania Niepodległości przez Białystok

W dniu 19 lutego 2019 roku wychowankowie oraz uczniowie naszej szkoły wraz z mieszkańcami Białegostoku świętowali rocznicę  100- lecia Odzyskania Niepodległości naszego miasta. Był to dzień niezwykle bogaty w wydarzenia. Wykonaliśmy gazetkę, którą zaprezentowaliśmy  na tablicy w świetlicy po czym  udaliśmy się na Rynek Kościuszki pod Pomnik Józefa Piłsudskiego.

Czytaj dalej...

Zajęcia kulinarne

Dziś 18 lutego 2019r. w grupie wychowawczej odbyły się zajęcia kulinarne. Wspólnie przygotowaliśmy produkty potrzebne do wypieku pizzy. Ułożyliśmy je na rozwałkowanym cieście i do pieca. Wystarczyło poczekać 20 min aby ponieść się rozkoszy włoskiej kuchni.

Czytaj dalej...

Z życia Grupy Wychowawczej ORW

WITAMY!

We wrześniu 2018 roku w ZPSW powstała grupa wychowawcza, której wychowawcą została Pani Aneta Żak. W skład naszej  grupy wchodzi  trzech chłopaków. Każdy jest inny, każdy jest fajny, dogadujemy się ze sobą. Wszyscy jesteśmy jednakowo ważni, a nasze relacje  opierają się na wzajemnym szacunku . Zawsze jest wesoło i pracowicie. Nasi wychowawcy zapewniają nam rozmaite zajęcia. Dostrzegają w nas  każde, nawet drobne uzdolnienia i próbują je wykorzystać. Zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa, afirmacji własnej osoby, radości z odnoszonych sukcesów, a naszym  rodzicom stwarzają świadomość pozytywnej roli placówki w rozwoju ich dzieci. Uczestniczymy w życiu lokalnym, kulturalnym i artystycznym, sportowym i turystycznym. Bierzemy udział w imprezach, uroczystościach oraz  konkursach plastycznych podczas których odnosimy ogromne sukcesy.

                                                                                                                  Wychowankowie:

                                                                                                                    Bartosz, Piotr i Michał

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 18

Wczoraj 18

Tygodniowo 78

Miesięcznie 418

Razem 88712

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci