Dzień Europejski

14 maja 2018 r. w naszym ogrodzie szkolnym odbył się Dzień Europejski. W programie uroczystości, która rozpoczęła się od wysłuchania hymnów Polski i Unii Europejskiej, nie zabrakło gier, zabaw i zagadek. Mogliśmy również wspólnie zatańczyć przy muzyce z różnych stron Europy. Z okazji tego dnia zorganizowany został po raz kolejny konkurs plastyczny pod hasłem „Europa da się lubić”. Tegoroczny konkurs, z uwagi na przypadające w 2018 r. obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, został poświęcony słynnym „Polakom – Europejczykom”. Powstały piękne prace, które można oglądać w naszej szkolnej galerii.

Na laureatów konkursu czekały nagrody ufundowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy za piękne prezenty!

Zapraszamy do galerii zdjęć J

Czytaj dalej...

Sportowa Olimpiada Ekologiczna

Dnia 27.04.2018 r. sześcioro uczniów naszej szkoły (Zuzanna Chlabicz, Michał Ochrymiuk, Mateusz Niedźwiedź, Maksymilian Ostaszewski, Mateusz Poliński, Dominik Osiecki) wzięło udział w Sportowej Olimpiadzie Ekologicznej. Organizatorem imprezy było Przedszkole Samorządowe  nr 12 "Tęczowe" w Białymstoku. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem, na miarę swoich możliwości brali udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem surowców wtórnych: makulatury (kartonów, pudełek, gazet, papieru), plastiku (nakrętek, butelek po napojach), metalu (puszek, kapsli). Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele radości i emocji podczas wykonywanych zadań. Tego dnia wszyscy odnieśli zwycięstwo. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!

Opiekunowie: Edyta Jabłonowska, Anna Rogalska, Justyna Trochimczuk.

Czytaj dalej...

Wycieczka do Papugarni Ara


     W poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. wybralismy się na wycieczkę do Papugarni „ Ara”  w Białymstoku. Uczniowie w egzotycznej scenerii podziwiali przepiękne papugi małe i te trochę większe. Wszystkie zachwycały nas swoimi barwami. Mogliśmy je dotykać, karmić, głaskać.
Papugi bez problemu podlatywały do nas i gościły na naszych ramionach, dłoniach, zdarzało się, że i na głowie.
Spotkanie z tymi ptakami było dla wszystkich niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem.
                                                    Zapraszamy do galerii zdjęć.
Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 29

Wczoraj 25

Tygodniowo 97

Miesięcznie 390

Razem 82322

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci