ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
sobota, 02 listopad 2019 15:32

Wystawa malarska "Natura i architektura"

Napisane przez

31 października grupy wychowawcze ORW wybrały się do galerii Spodki aby obejrzeć wystawę malarską pt." Natura i architektura". Podziwialiśmy obrazy malowane przez Białostocczan, uczestników warsztatu malarskiego w Drohiczynie. Płótna zachwycały barwami, fakturą, kompozycją. Przedstawiały urokliwe położenie miasta Drohiczyn - historycznej stolicy Podlasia, zabytkowe budowle, przyrodę, która stanowi naturalną oprawę dla architektury. Piękne jest nasze Podlasie.

środa, 23 październik 2019 22:20

Kampania „Ratujmy Kasztany 2019”

Napisane przez

18 październka nasi uczniowie wzięli udział w akcji polegającej na systematycznym grabieniu i uprzątaniu opadających liści kasztanowców, wewnątrz których zimują osłonięte kokonem poczwarki szrotówka kasztanowcowiaczka. 

czwartek, 21 luty 2019 20:01

100- lecie Odzyskania Niepodległości przez Białystok

Napisane przez

W dniu 19 lutego 2019 roku wychowankowie oraz uczniowie naszej szkoły wraz z mieszkańcami Białegostoku świętowali rocznicę  100- lecia Odzyskania Niepodległości naszego miasta. Był to dzień niezwykle bogaty w wydarzenia. Wykonaliśmy gazetkę, którą zaprezentowaliśmy  na tablicy w świetlicy po czym  udaliśmy się na Rynek Kościuszki pod Pomnik Józefa Piłsudskiego.

poniedziałek, 18 luty 2019 18:49

Zajęcia kulinarne

Napisane przez

Dziś 18 lutego 2019r. w grupie wychowawczej odbyły się zajęcia kulinarne. Wspólnie przygotowaliśmy produkty potrzebne do wypieku pizzy. Ułożyliśmy je na rozwałkowanym cieście i do pieca. Wystarczyło poczekać 20 min aby ponieść się rozkoszy włoskiej kuchni.

niedziela, 13 styczeń 2019 14:12

Z życia Grupy Wychowawczej ORW

Napisane przez

WITAMY!

We wrześniu 2018 roku w ZPSW powstała grupa wychowawcza, której wychowawcą została Pani Aneta Żak. W skład naszej  grupy wchodzi  trzech chłopaków. Każdy jest inny, każdy jest fajny, dogadujemy się ze sobą. Wszyscy jesteśmy jednakowo ważni, a nasze relacje  opierają się na wzajemnym szacunku . Zawsze jest wesoło i pracowicie. Nasi wychowawcy zapewniają nam rozmaite zajęcia. Dostrzegają w nas  każde, nawet drobne uzdolnienia i próbują je wykorzystać. Zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa, afirmacji własnej osoby, radości z odnoszonych sukcesów, a naszym  rodzicom stwarzają świadomość pozytywnej roli placówki w rozwoju ich dzieci. Uczestniczymy w życiu lokalnym, kulturalnym i artystycznym, sportowym i turystycznym. Bierzemy udział w imprezach, uroczystościach oraz  konkursach plastycznych podczas których odnosimy ogromne sukcesy.

                                                                                                                  Wychowankowie:

                                                                                                                    Bartosz, Piotr i Michał

Strona 1 z 3